Stilletjes, heel stilletjes werd het hier…
Niet omdat de baby er al is,
Niet omdat ik geen zin heb in bloggen,
Niet omdat ik geen afgewerkte naaisels heb,
Niet omdat ik geen inspiratie heb…
“Waarom dan?” hoor ik je denken…
Een simpel antwoord: vermoeidheid.
De ijzerkuur slaat niet aan, of nu toch nog niet…
Het enige wat ik eigenlijk wil doen is slapen.
Daarnaast blijft er mijn lijst die op de één of andere manier blijft groeien!
Een lijstjes-koningin, dat ben ik.
Een vermoeide lijstjes-koningin!
Maar hé, ondanks al mijn zorgen die ik al had en heb,
ondanks al mijn angsten, pijntjes en vermoeidheden,
heb ik ergens ook het gevoel ‘Ik ben er klaar voor.’
Dank trouwens voor alle lieve, eerlijke reacties op de vorige blogpost!
Die hielpen me hier alles een beetje beter in perspectief te zien…
Gek toch hoe een blog een mens vooruit kan helpen…
Héél gék…
Maar zo dankbaar!
Doe rustig aan vermoeide lijstjes koningin, nog even en dan wil je ook graag fit zijn!!!!
Sterkte met het laatste stukje.
Rust maar als je het nodig hebt. Hier ook bij elke zwangerschap een ijzertekort en een extreem lage bloeddruk, dus ik weet hoe moe je je kan voelen.
Nog even volhouden!
Moed!!!
sterkte met de laatste loodjes!
doe inderdaad maar rustig aan! En ja, ik snap hoe reacties op een blogpost kunnen helpen, we staan er soms allemaal voor dat we het even niet meer zien zitten. Alleen durven we dat wel eens vergeten als we weer ergens een mooi kleedje op een blog zien en blije gezichten.
Fijn dat wij je volgers je er beetje mee helpen om het allemaal in het geheel te zien zitten.Hopelijk krijg je een gemakkelijke baby want anders gaat je vermoeidheid voorlopig niet op te lossen,hé!Knuffeltje en rust nu nog maar als je de kans krijgt.
als je lijf wil slapen, slaap dan jom! je gaat met de verse baby vermoeiende tijden tegemoet, dus slaap waar je kan! we are nog going anywere!
Onzwanger maar met deels dezelfde verschijnselen begrijp ik precies wat je bedoelt 🙂 Rust maar goed, wij hebben geduld! xx
Oh! Zo herkenbaar! Komt allemaal goed… zo moeilijk vond ik om al mijn to do lijstjes los te laten… Ik heb in de kleine mini-mensjes periode gelachen en gehuild bij deze: http://alisongolden.com/69-inspirational-quotes-for-tired-mothers. Misschien heb je er ook iets aan, want wij moeders moeten elkaar toch wat helpen eh 😉